| catalina_2916 a întrebat:

Ptr baieti:Ce va atrage mai mult la o fata? ati putea avvea o relatie cu o fata mai mica ca voi?

Răspuns Câştigător
| abis a răspuns:

Majoritatea baietilor au prietene mai mici decat ei. happy

Nu exista o reteta, nu poti spune ca te atrag neaparat anumite lucruri; fiecare fata este unica, si fiecare are altceva cu care atrage. La unele poate fi infatisarea, la altele umorul, la altele sinceritatea, la altele gusturile comune... Si asa mai departe.

Cred ca ceea ce te poate atrage la o fata este tocmai unicitatea ei: te atrage pentru ca gasesti la ea acea scanteie pe care nu ai gasit-o in alta parte, pentru ca simti ca acea fata este completarea ta, ca impreuna cu ea puteti forma un "tot"...

Pe mine asta ma atrage, modul in care interactionam, in care ne intelegem, ne completam unul pe altul, ne ajutam, ne descoperim unul altuia gandurile, visele, pasiunea...

10 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Ai grija ai ai facut o cacofonie "miCA CA".
Da, as putea. De ce nu? E doar un complex sa zici ca nu.

Iubirea nu are varsta!

Psihoyounger

| MisterKat a răspuns:

Eu am 18 ani, dar nu as putea avea o prietena de 13 ani sa zicem. pentru ca e prea mica. dar sa aiba cel putin 15-16 ani. e ok.

| albastrel a răspuns:

La intrebarea asta sunt si eu curioasa sa aflu raspunsurihee hee

| catalina_2916 explică:

Mai mica ca varsta*

| sorin a răspuns:

Pai in cam toate cazurile fetele sunt mai mici decat baietii.winking

| andreutz a răspuns:

Pe de o parte, e si normal ca un baiat sa aiba o prietena mai mica decat el, dar nu cu mult... explicatia e foarte simpla: fetele se maturizeaza mult mai repede ca baietii...si pentru ca nivelul de maturitate sa fie egal intr-o relatie, e si normal sa fie o mica diferenta de varsta intre cei 2, altfel baiatul s-ar plictisi foarte repede saracul...ca mai sunt si exceptii, e partea a 2-a...eu unul, nu as avea nimic impotriva daca ar fi diferenta de pana in 5 ani...

| Ciprian271 a răspuns:

Da. mi-e imi place la o fata perul lung fata perfecta fara nicio impuritate si sa fie sexy cu sanii mari. Atat. AAAAAAA. Si moral sa fie curajoasa generoasa si foarte inteligenta de preferabil mai mult cu 1 la suta ca mine sau nu conteaza sa fie inteligenta si sa nu-si bata joc de sentimentele mele firave.

| franck2222 a răspuns:

De ce nu? daca este desteapta nas refuza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ada vrea si eu id tau si o sa iti raspund...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie frumoasa si sexy