| anonim_4396 a întrebat:

Ptui, Doamne fersete, voi ati vazut odata asa ceva?
http://www.TPU.ro/......au-sa-vad/

cum naiba sa pui asa o intrebare :-o, ce oameni fara minte...

13 răspunsuri:
| Deea_3807 a răspuns:

rolling on the floor
oameni fara minte!

| EuEduard a răspuns:

Mdah rolling on the floor
DOamneeeeee

| Miriamm a răspuns:

rolling on the floordooaamneeerolling on the floorchiar m.ai facut sa rad.rolling on the floorrolling on the floorin ziua de astazy e foarte greu sa fi prost.laughingmai bine sarac lipit decat prostrolling on the floor

| Adelinne_4476 a răspuns:

Ehh laughing)

mai se intampla si d-asteahee hee

| NeverKid a răspuns:

Macar asa se amuza unuiilaughing)

| LauraaBlack a răspuns:

Buna Lyzuc :X!
Deciii laughing) nu vreau sa jignesc dar fata care a pus intrebarea chiar nu gandeste laughing.de unde sa stim noi la ce serial se uita ea rolling on the floor?!
dar,happy daca formula intrebarea de la inceput, (bine si corect), putea sa primeasca un raspuns ajutatorhappy. dar(rolling on the floor) ).
Bafta si numai bine kiss!

| KidduHerexD a răspuns:

Mama dai proasta rau tarfa naibi...

| annutza a răspuns:

Asa...si care e problema? ca nu am inteles.cu ce te deranjeaza? daca nu m-am exprimat suficient de corect incat u sa intelegi intrebarea imi cer suze.dar pana la urma ce nu ai inteles?

| annutza a răspuns:

Daca u nu urmaresti telenovela asta e partea doua...intrebarea era adresata celor care o urmaresc.

| Damii a răspuns:

Doamne da proasta mai e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@annutza, da zii odata cum se numeste telenovela aia... :-D

| annutza a răspuns:

Aurora...

| LauraaBlack a răspuns:

Mie imi place aurora happy dar din intrebarea annutzei nu mi-am dat seama despre ce e vorba.:d
asta e chestia happy.