cami
| cami a întrebat:

Puneti-va imaginatia la incercare. Cum arata fata [baiatul] perfect(a)? -pentru voi evident-

Răspuns Câştigător
| Diav0la a răspuns:

Nu exista perfectiune ...si daca exista nu o vreau... ar fi plictisitor happy

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cred c-am mai spus-o pe site de cel putin 3 ori :
Bun simt, educatie, naturalete, simplitate si mai frumoasa ca dracu'.

| Puiutz a răspuns:

Buna:d. hmm sincer sa-ti spun. eu nu vreau ca baiatul meu sa fie perfect.chiar din contra.sa fie si el normal.ca si toti ceilalti.
As prefera sa aiba parul blond sau saten. ochii albastriilove struck. dar si restul culorilor imi plac...sa fie educat. sa stie sa`si traiasca viata:d. sa ne intelegem de minune.sa-i placa sportul. si orice lucru bun.
Cam asta e. dar tu cum ai vrea?big grin
pup:*.

| Ben. a răspuns:

Unde/i poza aia cu moony?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta, par carliontathappy, inalta...frumoasa si sa stie ce vrea de la viatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca ai zis cum "arata", iti zic numai de fizic...
Puiutzu' meu e perfect, e cel mai frumos barbat din lume love struck
Blond, cu par mai lung, ochi albastri, big grin e un Apolo
Atata ca e cam prea inalt straight face e mereu ingrijit si miroase frumos mi-e asa de drag de elbatting eyelashes de fiecare data cand intra pe usa asa tare imi bate inima ma agat de gatul lui si-l pupacesc de parca nu l-as mai fi vazut de zile intregi
Dar mi presus de orice, m-am indragostit de sufletul lui, nu de fizic
Dar pentru tine, cami?

| Ben. a răspuns:

Bunny, ne/am mai vazut undeva?

| Marii a răspuns:

Nu mi-am format o imagine cum sa arate baiatul perfect. Daca o sa-l intalnesc vreodata, o sa-mi aduc aminte de intrebarea asta si o sa-ti raspund.hee hee

| inna a răspuns:

Ca Fat-Frumos cred laughing... el reprezinta perfectiunea in basme, in viata reala nu cred ca am sa-l intalnesc sau poate ca nu l-am intalnit eu pana acum tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@candyGirl18, trebuie sa mai trec inca odata pe langa tinehee hee

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca o fata. Doar ca ar fi in stare sa ma inteleaga, sa ma accepte si sa ma lase sa ma apropii de eabig grin

| Andreeagen a răspuns:

Nu vreau sa fie perfect... dar fizic...1.75 brunet ochi verzi k genele negre intense bine facut calare pe un suzuki GSX-R(negru) si caracteru... asta vreau sa fie un mister si pentru minetongue

| dada18x a răspuns:

...niciodata nu mi-as dori un baiat perfect. happy... imi doresc un baiat simplu cu acel ceva care pe mine sa ma dea pe spate. Hmm... si totusi, intotdeauna mi-am dorit baiatul 'interzis' din toata legiunea. Si descrierea lui ar fi urmatoarea: dragastos, dragut, nebunatic, distractiv, galant, curat, sociabil, inteligent, si cel mai important sa fie mereu alaturi de mine cand am nevoie. Cred ca imi doresc o viata nebuna a exterior si banda in interior. Ii doresc ca iubitul meu sa fie mereu pus pe distractie cand suntem cu prietenii si grijuliu si iubitor atunci cand suntem noi doi... (chiar daca detaliile fac totul) big grin

nony
| nony a răspuns:

@Andreea03. e nevoie sa mai trec inca odata pe langa tine laughing.scuze pentru plagiat Criticule.big grin

| Antrax a răspuns:

Un printz pe un cal alb cu parul blond ochii albashty si fff dragutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n`am preferinte mari.
L`as vrea brunet cu ochi caprui, fara fite, sa-i placa cainii...
La inaltime la fel ca mine si cam atat...de preferabil cu 2-3 ani mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai spus "cum arata" ma voi limita la fizic.
Brunet, cu parul ceva mai lungut, ochii negrii...cu o aura de mister...bine "cladit"... uite si o poza...
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu-i asa ca e un scump? :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of...nu e poza pe care vroiam sa o arat...la primul link e a 4 a poza de jos, un pic mai in jos decat poza mai marisoara..., iar la link-ul urmator vroiam sa fie a 6 a... dar nu mi-a iesit. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet... ochii negri... zvelt...

| Silvia a răspuns:

Pot sa spun ca l`am gasit?batting eyelashes blushing
E inalt, brunet, ochi caprui, si il adooor love struck blushing
E cel mai frumos sentiment...si nu il ador pentru cum arata, ci pentru felul lui de a fi. E atat de dragut love struckbatting eyelashes.Chiar nu am mai vazut baieti care sa fie asa ca el day dreaming
Am vorbim prea mult laughing
Eu sunt indragostita cumva?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Cine mi-a dat stupid, măi, la link-urile cu poza ăluia? Voi stiti ce inseamna barbati frumosi? Daca asta imi place mie, ce e stupid in asta? Hai lamuriti-ma si pe mine...
Incepeti iar cu stupizii? Nici in cot nu ma doare, anyway...laughing
Dar incercati sa ma umpleti cu stupizi pe unde merit, cat de cat...ca de ex, la raspunsul asta...laughing

| yanny`s a răspuns:

Atata timp cat arata bine si e intelegator, e perfect:*

| tila a răspuns:

Poi sa fie blond ochii albastri sa nu fie gras dar nici slab sa fie educat si de marimea mea

| sorin a răspuns:

Mai in mare parte sa fie intreaga sa nu ii lipseasca ceva))) si sa ne potrivim perfectiunea nu stiu daca s a atins inca

| eu_4161 a răspuns:

Deacord cu DiavOla...
dar daca ar fi, sa arete in felul urmator:
Parul blond lung si cret, ochii albastri, ten:normal...Etc...
P. S.:am spuslafata pentru ca e mai simplu
(pentru mine.)

| lara7 a răspuns:

Eh... Ce pot sa spun...Baiatul perfect nu exista, doar in basme si visele noastre...Cu toate astea exista baiatul catre sa ne faca mereu sa ne simtim iubite, importante si cel mai important nicioadata singure...La cum arata? Pai, cred ca toate fetele isi doresc in adancul sufletului, chair daca unele nu o spun, un iubit frumos dupa care sa intorca invidioasele capul pe strada, dar asta este doar o idee... EL nu este perfect, devine perfect datorita iubirii tale...By the way... O sa fiu directa: Saten, brunet sau blond big grin, ochi albastri sau verzi, par cret (brunet) sau drept un pic mai lung, inalt ( potrivit mie) si FIDEL, nu, fetelor?