| a întrebat:

Pur si simplu am plans :|
http://www.youtube.com/watch?v=ziIH3YE-Rng
Uitati-va pana la sfarsit, MERITA si spuneti-mi si mie ce impresie v-a lasat...
Sa pierzi pe cineva e sfasietor de dureros..mai stiti videoclipuri de acest gen? Daca da, impartasiti-le si cu mine.

2 răspunsuri:
| NCN a răspuns:

M-am uitat 37 de secunde ce doresti mai excat? sa iti excplic dc Dumnezeu ii ia la el sau? tot felul de videoclipuri triste sa zic asa sunt multe de genu, nu pot sa plang alaturi de tine nu am dc.

| AtateaConditii a răspuns:

E trist dar si frumos. Copii mici care mor ajung in rai indiferent de ce au facut pentru ca pacatele lor nu se iau in considerare. Iubirea de mama e o iubire asa puternica si frumoasa. Dumnezeu face lucruri pe care nu le intelegem, dar ne Iubeste.