| AddictedToLove a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie care e faza cu Fuego?laughing Ca nu am inteles.

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Te referi la scenetele lui Bendeac despre Fuego? Pai se aude ca ar fi homosexual, dar nu se stie cert. In privinta comportamentului lui, e cam adevarat, am cativa prieteni cantareti de populara care l-au intalnit si se poarta extrem de urat si de ingamfat cu cei din jur, de fata cu publicul e sfant si in culise isi cam arata coltii.