| Teodeo a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cum sa devin membru in club penguin pe gratis? Este pentru verioasa mea mai mica....parinti nu ii cumpara pentru ca nu au incredere si este scup si vreau sa stiu.Am incercat cu PrizeRebel dar nu pot sa strang 700 de puncte. Daca stiti vreo modalitate va implor sa imi spuneti...sau daca stiti vreun card visa sau chesti Dau funda!happy

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Pai numa daca platesti poti dar zile la parintii ce iti doresti si poate te vor ajuta cumva.

Răspuns utilizator avertizat
| TudyCFR a răspuns (pentru Teodeo):

Pai atunci nu prea ai ce face daca nu au incredere.

| Claudiu3078 a răspuns:

Nu merge trebuie sa platesti dar daca tu esti baiat bun spune-le parintilor tai si poate te face eu sunt deja member si mai am sa fiu member timp de 6 ani big grin