| IulyxDoo a întrebat:

Puteti sa ma ajutati sa imi gasesc un nou id as vrea ceva legat d iuliana. gen: iuliana_... sau iuliaa. sau nu stiu puteti sa imi dati o idee va rog big grin dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Shado15 a răspuns:

You_llya, xXiullyXx, iully.ana, YwllyA.na, iulyXa, iUllyXoNa, iuLLyanA.xo.tonguesper ca te-am ajutat. fundita?

2 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

La noi cele mai apreciate sunt alea gen iullii. love, iulli.baby,iulii.pisyyy.FUNDA:?happy:*

| xlollypop a răspuns:

La noi cele mai apreciate sunt alea gen iullii. love, iulli.baby,iulii.pisyyy.FUNDA:?happy:*:d