| BadBoyy a întrebat:

Puteti sa-mi dati un link de unde pot sa downloadez melodia aia pe care au facut-o italienii pentru romani...in format mp3... dau funda!?

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa-ti downloadezi, sa-ti salvezi mp3 Rocket in calc si cu ajutorul lui iti poti downloada de pe youtube orice mel si opti downloada si videoclipul...el functioneaza k ajutorul youtube-ului. Scri mel, el ti o cauta pe youtube, cand ai gasit undeva jos o sa ti apara download si mai departe sti si tu ce sa faci!