| QAkkyQ a întrebat:

Puteti sa-mi dati zodile care se potrivesc cu pesti? mzbig grin

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

• Pestii se inteleg in general foarte bine cu nativii din Rac si Scorpion, in timp ce relatia acestora cu nativii din Gemeni, Fecioara si Sagetator nu este cea mai buna.
• Profesional, Pestii colaboreaza cel mai bine cu nativii din zodia Sagetator.
• Emotional, Gemenii sunt cei mai agreeati de nativii din zodia Pesti.
• Pe plan financiar, acestia sunt compatibili cu nativii din zodia Berbec.
• Din punctul de vedere al relatiilor sentimentale (casatorie / relatie intima), Pestii se inteleg cel mai bine cu nativii din zodia Fecioara.

7 răspunsuri:
| LoVe_6598 a răspuns:

Eu am vazut intr- revista ca pestii-scorpionii si balantele desi intalnesc multi baietii pesti care sunt cu fete in zodia berbec.
fundita?

| JustForU a răspuns:

Rac, Varstaor au compatibilitate mare.Balanta si Leu medie, iar Taur slaba.

| rainb0w a răspuns:

Nu tine neaparat de zodii. Spre exemplu eu sunt gemeni si prietenul meu pesti. Pe net la compatibilitate scrie ca nu se prea inteleg bla bla bla dar nu e deloc adevarat! N'are nici o legatura cu zodiile.

| QAkkyQ explică:

Mz daca mai vreti sa imi mai dati nu va opreste nimeni...sunt indragostita de un mascul balantabig grintongue

| SoNiA123 a răspuns:

Pestii sunt un semn dual. pot iubi chiar si mai multe pers in acelasi timp, pot avea o viata amoroasa agitata. dar sunt si f senzuali, tandri, iubesc din suflet, de accea formeaza un cuplu frumos cu semnele de pamant (capricorn, fecioara, taur) si in special cele de apa, ca el(rac si scorpion).
big grin

| Beby7 a răspuns:

Dupa cum stiu eu cu Rac si cu Scorpion

| Beby7 a răspuns:

Dupa cum stiu eu cu rac si cu scorpion happy