| inimadeciocolata a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cum este reactia cand te muti de la o scoala la liceu.Maine ma mut si sunt foarte emotionata ma intreb in fiecare seara : "Cum o sa fie ", "daca ma vor accepta noii colegi ", "Cum vor fi profesorii". Puteti sa-mi dati un sfat? Mai ales imi vor lipsi colegii de la fosta scoala. La fel si profesorii.

1 răspuns:
| h3ct0r3 a răspuns:

Poarta-te normal si vei vedea ca totul va fi in regula.Prima zi e mai grea atat... funditssaaa