| aisha01eu a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cum se ajunge la British Council din centrul Bucurestiului? Va multumesc. (funda celui care da cel mai bun raspuns)

1 răspuns:
| MercuryXT a răspuns:

Eu sunt la British Council si eu i-au cel mai apropiat metrou pana la piata romana si eu stau in berceni.Deci cel mai bine e sa cauti cel mai apropiat metrou si sa te uiti pe harta pentru ca daca esti pe ruta pantelimon-dristor schimbi la piata victoriei daca esti pe ruta gara de nord-1 mai schimbi la basarab si apoi la piata victoriei.