| ZuZudany a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie un site pe care pot rezolva probleme la fizica?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu exista un asa site, cel mult pot exista site-uri cu exercitii de fizica, dar rezolvari la problemele pe care le ai tu. Stiu, fizica-i naspa, dar rezista.

| AndyServerFull a răspuns:

Sall incearca sa le rezolvi singur chiar daca le faci praff...eu sunt leguma la fizica cred ca este cea mai naspa materie dar asta e oricum nupreate ajutala nimic...eu am nevoiede fizica pentru ca vreau sa dau la mecanica big grin

| ZuZudany explică:

Chiar naspa sad