| Viviana89 a întrebat:

Puteti va rog sa-mi sfatuiti niste jocuri pentru fete

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca-ti spun niste jocuri "pentru fete" e ca si cum as spune "Iti dau niste jocuri usoare pe care fetele le pot juca, pentru ca fetele nu pot juca ce joaca baietii pentru ca nu au cum".
Ce-ti spun eu este sa joci ce-ti place.
Cauta de la jocuri de actiune, pana la simulatoare.
Daca vrei ceva ca de fata, fara actiune, si doar... ceva usor.
Incearca sims, invu, si jocuri de simulare.
Daca vrei un joc care sa dureze ceva mai mult, si in care sa nu ai parte numai si numai de impuscaturi si curse, incearca niste mmorpg-uri, adica jocuri online(nu pe browser) in care iti faci un caracter, joci cu el, ajungi la level mare, faci misiuni etc.

| 1112 a răspuns:

Http://ro.y8.com/ este un site foarte frumos cu jocuri. Acolo in stanga o sa ai mai multe ramuri, si dai click pe cea care vrei. E frumos site'ul. Il stiu de la surioara mea mai mica si stiu ca se joaca des pe el.
Sper ca te.am ajutat. :).