| kidaa a întrebat:

Raffaelo facut acasa iese ca ala de la magazin? ca tare as vrea sa-mi faca buni si sa vad daca merita...ca daca nu cumpar de la maaga ca deja mi-am cumparat da mnoh vreau sa vad cum iese facut si acasa? plzzzzz help

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Nuuuu in nici un caz, mama si eu si multe prietene de ale mele am facut rafaelo in casa dar NU se compara cu cel din magazin, cel din magazin este absolut divin si minunat love struck un gust de neegalat asa ca sfatul meu e sa cumperi de la magazinwinking