| want2bMajestic a întrebat:

Rana ramane deschisa dar din asta nu mi se va trage moartea... oricum... voi ce faceti?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tobias18c, nu uita, nimeni nu e de neinlocuit, viata merge inainte, iti urez multa sanatate si sa treci cu bine peste acest nefericit incident din viata ta.Fii alaturi de prietenii tai si totul va fi mai usor.

| want2bMajestic explică:

Despre o despartire... o neizbutire in iubire

| andreea_8479 a răspuns:

Imi pare rau pentru cele care ti s.au intamplat
uite asa iti pierzi increderea in oamenisad...stiu cum este

| greg a răspuns:

Succes! Sa treci peste.Nu mai vorbi asa uratwinking

| iiirrriiisss a răspuns:

Intr-adevar, o despartire presupune multa suferinta, insa ce nu te omoara. te intareste!
Sper sa treci cat mai repede peste.happy

| claudya a răspuns:

Despre ce rana e vorba tobias?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tobias. sa sa iti treaca repede -repede cand o sa te vezi pe inregistrarile de astazi de la tvr.esti vedeta, ce mai!