| Diida a întrebat:

Raphael Tudor si Gloria Melu sunt impreuna?

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Cine's aia?

15 răspunsuri:
| Patyi a răspuns:

Nu, nu sunt impreuna. Rapha e cu sore, uite: http://youtu.be/JS1TfFTdayM

| RamonaG12 a răspuns:

Da

| Larisutza1357 a răspuns:

Nuuu! Gloria Melu e cu Levent Sali. Iar Sore cu Rapha nu mai sunt impreuna. S-au despartit dar sunt prieteni buni!

| AlinaMilos a răspuns:

Nu,nu sunt.El nu are prietena deoarece nu are timp sa isi faca una.Aaa si mai stiu ca nu ii plac relatiile superficiale.
~il cheama Raphael Andrei Ioan Mihail Tudor Petrariu
~e nascut pe 5 ianuarie 1993
~are 19 ani
~are inaltimea de 1.85
~s-a nascut in Calafat, Dolj
~traieste in Bucuresti
~are o sora mai mica
~prietenii ii spun Rafael, Rafa sau Rafi
~ii place muzica de cand era mic de la 4-5 ani
~invata la Colegiul National "Spiru Haret" din Bucuresti, strada Italiana, nr 17
~e la clasa a 12-a D
~ce-i place:regia,cumparaturile,La-la band,revista bravo,filmele,pariu cu viata,muzica, actoria, etc
~a facut actorie timp de 2 ani
~n-are iubita ca n-are timp sa-si faca si nu-i plac relatiile superficiale
~primul sarut la 12 ani cu o fata mai mare ca el cu 2 ani
~nu seamana cu Cristi Alexandrescu din primul serial muzical roman "Pariu cu viata" deoarece cristi e mai rau, mai smecher si mai mitocan
~a invatat la Scoala Generala cu clasele I-VIII Nr.160 "Sfanta Treime"
~note la admitere:8.77
matematica-8.00
romana-8.75
geografie-9.75
teze nationale- 8.83
clasele V-VIII -8.71
~e la profilu matematica-informatica
~orarul lui:
Luni:intra la 07.30-- istorie,religie,engleza, romana, informatica, informatica, informatica--iese la 13.20
Marti:intra la 07.30--engleza, informatica, informatica, geografie, filosofie, educatie fizica, matematica--iese la 13.20
miercuri: intra la 07.30-- fizica, romana, matematica, biologie, matematica, franceza/germana -- iese la 12.30
joi:intra la 07.30-- matematica, matematica, fizica, fizica, informatica, informatica, informatica --iese la 13.20
vineri:intra la 07.30 -- informatica,informatica, chimie, matematica. franceza/germana, romana -- iese la 12.30
Cred ca iti ajunge cat am scris.

| RamonaG12 a răspuns (pentru AlinaMilos):

Doamne cat de informat esti, ii stii pana si orarul laughing

| Cristina_Andreea_1998_zbX8 a răspuns:

Nu sunt, si nici nu au fost impreuna mi-a spus chiar Rapha asta. kiss

| Teoo_Rappy_1996 a răspuns:

Ba da sunt. daca te uiti in toate video si pozele cu la la band o sa vezi ca sunt nedespartiti

| Teoo_Rappy_1996 a răspuns:

Ba da sunt. daca te uiti in toate video si pozele cu la la band o sa vezi ca sunt nedespartiti!

| andreeadeeaunicutssa a răspuns:

Bai deci in realitate eu sunt impreuna cu el si daca te gandesti de ce vb de pe facebookcul asta a al sormii si el e nascut pe 5 iuanuarie 1997 iar eu pe 1998 da deci sa nu mai aud eu sunt indragostita de el si nu stiu ce ca va scot siteuril atentie pup.

| bombonsyouu a răspuns:

Nu. Nu sunt. adiq luati.o logic. Rapha e cu Sore pentru. ca in majoritatea timpului stau imoreuna din cauza rolului din Pcv. dar nu vreau sa spun eu cu cine sunt ei. poate vor declara ei. Eu cred ca ar trebui sa fie cu Soricica;]

| bombonsyouu a răspuns:

Bai Terminati Ma Ca Sunteti Patetici! Doar Pentru Ca Vreti Voi Sa Fie Cu Gloria nu Inseamna Ca E! NU E! E Cu Sore, Voi N`ati Vazut Ca Bubuie Facebook`ul Cu Vestea Asta, A Aparut In Ziare, In Reviste si Voi O Tineti Langa Ca Rapha e Cu Gloria Melu, Cu Urata Aia Care A Prins Niste Figuri De Mama - Mama x(

| andra411 a răspuns:

Gloria are prieten.pana si crina mardare a spus...acum ramane de vazut daca e rapha http://www.revistatango.ro/......00-p2.html

| randre99 a răspuns:

Eu zic ca sunt! Cauta poze pe internet cu LA la-band si in cele mai multe poze stau unul langa celalat sunt nedespartitikiss

| Eremia_Alina_1994 a răspuns:

Nu! Gloria Melu aproape este cu Levent Sali nici macar cu Mihai (Bubu) nu sunt impreuna