| LoveSore a întrebat:

Raphael Tudor si Gloria Melu sunt impreuna? pentru ca daca sunt mor..nu imi place de Gloria si cel mai mult imi place cuplul Sore+Rapha si nu as suporta gandul sa fie cu Gloria adica nu se potrivesste Gloria+Rapha si cel mai bine se potriveste Sore+Rapha si Gloria+Bubu

Răspuns Câştigător
| Iancu_Eliza_1985 a răspuns:

Nu sunt!

6 răspunsuri:
| bxyismylife a răspuns:

Da, sunt. Dar acum daca ei nu se mai iubesc(Sara si Cristi, Sofia si Bubu) ce sa faci?

| znstr a răspuns:

Cica pe facebookul lui a spus ca nu sunt impreuna, dar judecand dupa pozele la-la band, ar fi contrariul. Nu se stie :p

| Melu_Fan_Gloria_1995 a răspuns:

Nu stiu daca sunt dar sunt o pereche minunata si in serial aratau bine impreuna daca nu isi batea el joc de ea. E cam fraier ca ea e frumoasawinking

| Melu_Fan_Gloria_1995 a răspuns:

Nu stiu sigur dar se potrivesc foarte bine si in serial daca el nu isi batea joc de ea formau un cuplu superb.

| Bha_Maria_1998 a răspuns:

Da sunt impreuna smug uite
Marii; x: u cred ca ai prietena nu?
Raphaaa :X:X: da
Raphaaa :X:X: pe gloria
Marii; x: uu credeam ca e doar in film
Raphaaa :X:X: eeeee.

| DODDYLove a răspuns:

Trebuie sa-ti placa neaparat tie?! Ma rog nu vreau sa fiu rautacioasa...