| Radu997 a întrebat:

Rapid! Dau Funda. Facem azi treaba cu cadourile la scoala(secret santa) si diriga ne-a zis sa spunem 2-3 prop cand dam cadoul. Deci va rog sa imi dati si mie niste idei de ce sa spun.

Răspuns Câştigător
| Shado15 a răspuns:

...happy :"Sper sa-ti placa cadoul meu, care sa-ti aduca un zambet pe chip.happySarbatori fercite!:X al tau colegtongue, Raducu"tonguenam ideeilaughing sper ca te-am ajutat si eu pictongue

2 răspunsuri:
| Shado15 a răspuns:

Mersi pentru fundita:*

| luanna121 a răspuns:

Daca esti intr-o clasa noua spune ceva despre cat de greu a fost sa alegi cadoul pentru ca nu iti cunosteai colegii asa bine. Daca nu depinde de cadou. Un cadou amuzant => M-am gandit sa iau ceva amuzant, in spiritul sarbatorilor care sa iti aduca aminte de mine. Si la sfarsit ii spui un : "Sper sa iti placa! "