| PumpkinDoll a întrebat:

Rappa sau NimeniAltu'? V-ar plăcea un feat? Eu unul cred ca amândoi sunt la fel de buni,
Rappa ma atrage mai mult, nu stiu de ce.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mi-ar placea ca cineva sa nu-mi mai atinga s͜pa͞g̕o҉͏t̸u͝r͝͏̶ile͏҉͢.

| Jannah a răspuns:

Nimeni Altu` ar pica mai bine pe beat cu Underman

https://www.youtube.com/watch?v=z0SgUBA2AYU - cel putin pe piesa asta au picat amandoi foarte bine.

Mi-ar placea sa vad o colaborare cu Jianu sau Kazi Ploae.

| PumpkinDoll explică (pentru Jannah):

RAPPA iti place? Stiu cam toți rapperii români după nume, dar sincer nu î am ascultat pe toți, cum ar fi Alan și Keppa, sau Bocaseca.

| Jannah a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Mi-ar placea sa vad o colaborare Alan si Keppa ( au o voce mai agresiva si o pot da cu lejeritate pe un beat mai agresiv ) la fel si despre Bocaseca. Nimeni Altu` din prezent nu stiu daca poate sa o dea mai agresiv. Da imi place Rappa, personal vreau sa vad cat mai multe colaborari

| PumpkinDoll explică (pentru Jannah):

Apropo man, ca ai zis de Kazi... îi ceva de albumul ala nou de la Specii? Sau începe Dragonu' cu Sfinții?

| Jannah a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Mi se pare destul de reusit noul album Specii, pentru industria de rap era mult mai frumos sa vedem Usile ( vol 2 ), nu Fuc* Darwin... Este un album ce nu ii reprezinta la adevarata lor valoare

1) Specii - Usile
2) Specii - Imperiul Lianelor
3) Specii - Amenintarea maimutei
4) Specii - Fuc* Darwin