| HighDM a întrebat:

Raspundeti-mi la urmatoarea intrebare : Cum iti alegi prietenii? Dau FUNDA! :**

9 răspunsuri:
| BrunetaaaB a răspuns:

Simplu, un prieten adevarat va fi mereu acolo cand o sa ai nevoie. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric dupa caracter.

| AnaCool140 a răspuns:

Pai în functie de preferintele tale...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu stiinta si talent.

| Jjøқεr a răspuns:

Eu nu-s "rasist" laughing Nu-mi aleg prietenii. Am eu un grup de prieteni cu care ma inteleg foarte bine, pentru mine nu conteaza caracterul, cum arata etc. Cu aia cu care nu ma inteleg prea bine sau nu-i suport tot le zic prieteni, doar ca nu-mi petrec prea mult timp cu ei (aproape deloc). Pentru mine e "Mai bine multi prieteni, decat multi dusmani". Stiu ca prietenii pot trada, dar in afara de cei buni si mai "vechi" si de incredere nu-i bag in seama laughing.

| Danzell a răspuns:

Dupa cat de des ma baga in seama, dupa caracter, dupa cum vorbeste, etc

| DNSK a răspuns:

Buna intrebare. dupa ce te arzi de cateva ori, vei stii cum

| andrei1237 a răspuns:

Te va ajuta si te va intelege mereu.