| kawaii69 a întrebat:

Raspundeti-mi si mie plsss dau funda :

a.Despre Paula Morales(Celina din Nini)
1.Cati ani are?
2. dati-mi si mie un site in care sa fie o poza de a ei in prezent.
3. dati-mi si mie o melodie cantata de ea
4.Are copii?

b.Despre Florencia Bertotti (nini din episodul ninihappy )
1.Cati ani are?
2. dati-mi si mie un site in care sa fie o poza de a ei in prezent.
3. dati-mi si mie o melodie cantata de ea
4.Are copii?

3 răspunsuri:
| Larisa7883 a răspuns:

Paula Morales are 33 de ani. Pe google. Melodie: aqui no hay quien viva. Nu are.

Florencia Bertotti are 27 de ani. Pe google. Melodie- eso no se hace. Are un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o fata

| elisaelisuca a răspuns:

Paula Morales:

Paula Morales (născut la 15 iunie din 1982 ) este o actrita, şofer şi modelul născut în Uruguay. Paula a fost născut în Montevideo ( Uruguay ), dar atunci când el a fost de doar nouă luni s-a mutat la Buenos Aires ( Argentina ) cu familia lui.
Din copilărie ea a fost cunoscută pentru a fi fiica de jurnalist şi reporter sportiv Victor Hugo Morales.
Ea a început ca o notera mediu artistic. Prima fiind în Revista HP şi apoi întotdeauna aşa.
Care trece prin scoala de Cris Morena, în Telefe, ea a înregistrat primul ei concert, in copii Chiquititas, şi. 2003, din nou, cu ajutorul de Cris Morena, a participat în Rincon de lumina, cu programul ei al doilea copil ceea ce a fost invitat special.
După aceea, ea a început să lucreze ca un model de publicitate, jucand in mai multe campanii naţionale şi internaţionale, cum ar fi Falabella, cya, Quilmes, printre altele.
În 2004 a jucat în Jacinta Los Roldán, o serie de foarte faimos care a durat doi ani, primul an difuzat pe Telefe, iar a doua pe Channel 9.
El a avut interese speciale, casatoriti, cu copii, Floricienta, Numeral 15, A Cut şi câteva parodii ale Showmatch.
Mai târziu, el a început rolul său de gazdă, ceea ce duce aventuri în aer liber, care a condus în limba engleză, deoarece programul a fost difuzat de televiziune din SUA. Apoi a fost o "gazda oaspete" în ochi critic, şi în 2006 LED-uri Trend şi mondial de 100%. La sfârşitul lunii octombrie a acelui an, fiul său a fost născut Benicio.
Unele timp mai târziu, ea a fost co-star scurt celebru Nebunie şi Love Me Music Video pentru fiii lui Jennifer Lopez.
In 2007 Argentina a surprins publicul cu abilităţile lor de dans pentru a fi în pas de dans cu stele, iar apoi a pierdut în programul de călătorit în Uruguay pentru a conduce reality show joacă.
În 2008 a luat parte la comedia nu este o viaţă aici, adaptat dintr-o serie spaniol succes omonim. Ea a jucat Olga, "cea mai frumoasă clădire", care a fost un model, ceva prostesc şi a trăit cu Sol (jucat de Jorgelina Aruzzi ), la etajul al treilea. După ce programul sa încheiat în august, Paula, a fost pentru un timp, luând parte la celebra telenovelă Don Juan şi a lui Lady Fair, în care a fost asociat cu Guido Massri.
În 2009 şi începutul anului 2010 a avut rolul de a tinerilor săraci în rolul principal strip- Florencia Bertotti, Nini., a avut, de asemenea, un aspect pe telenovela Malparida rolurile principale Juana Viale şi produse de Pol-Ca Producer, producând ceea ce Paula a semnat un contract care se execută până la sfârşitul anului 2011. Apoi, producătorul i-a dat rolul femeilor - de poliţie Lisa în telenovelă Cel care mă iubeşte, finalizat în noiembrie 2010.
La mijlocul-sfârşitul anului (2010) a jucat într-un scurt muzician / ficţiune numit combinaţii (care a fost emis într-o ediţie specială pe DVD, numărul 2 în livrarea de 10, cu un ziar local, de Buenos Aires), intitulat "Gânduri "Productia acestui MANCHA.En scurt împărtăşit rolul principal cu actorul Raul Ezequiel Tronconi Cesar şi compozitoare" banana "Pueyrredón care a jucat o parte a unui muzician de deplasare şi la fel ca alte filme scurte a avut loc în metrou, amestecarea cotidaneidad de muzică şi de ficţiune, uneori, cu adevărat.
La începutul anului 2011 am juca Julia Monteleon, omologul de Romina Gaetani în Moştenitorii de răzbunare, în cazul în care personajul încearcă să câştige Luciano Castro.
Are în prezent o poveste de dragoste cu actorul Juan Manuel Guilera, fostul tău partener de distributie de Nini ca (Martin).
Mai multe info aici http://ninisinico.blogspot.ro/......elina.html

O melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=hxoTSrs3NcM

Poze cu Paula Morales
http://ninitomas4ever.sunphoto.ro/......sa-Starcul

Florencia Bertotti:

http://ro.wikipedia.org/wiki/Florencia_Bertotti informatii
Are un copil pe nume Romeo

Poze:
http://www.cinemagia.ro/actori/florencia-bertotti-34032/poze/832196/
Si este intr-o relatie cu Federico Amador (Tomas)
Are 27 de ani

Melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=xcbkpGHM5-U
fundita :)?