| aalhggcsdsvs a întrebat:

Raspundeti pls ca sunt curioasa de mor... cel care canta melodia Bumpy Ride (Mohombi) ii roman? sau daca puteti ceva detalii de el? mersi

2 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Mohombi Moupondo (născut la 28 august 1986), mai cunoscut sub numele de Mohombi, este un R & B suedez - congoleze cântăreţ-compozitor si dansator. Mohombi este primul la semnarea 2101 Records / Universal şi Cherrytree
funda?puppy dog eyes

| Tera a răspuns:

Mama sa este din Suedia iar tatal sau din Congo. Deci este jumatae suedez, jumatate congolez( nascut la 28 august 1986 in Congo).