| AureliaMaria99 a întrebat:

Raspuns urgent
daca fac taekwondo oare o sa >slabesc

4 răspunsuri:
| Rez0o a răspuns:

Eu am practicat tkd wtf timp de 6 ani! Nu am slabit deloc, in antrenament depuneam efort fizic ce intretinea doar conditia fizica, dar pot sa-ti spun ca apar unele deformari la curpul tau! " ca aparea o distanta intre picioarele tale "!

| Ooops17x a răspuns:

Pai ...eu am facut multi ani taekwondo wtf...dar nu prea am slabit deoarece acest necesita foarte multa energie si dup antrenament poti sa maninci mult, poti slabi doar daca nu maninci nimic dupa aia

| xxxrayzaxxx a răspuns:

Si eu fac teaekwondo si e frumos am slabit mult si daca esti in bucuresti poti sa vii la cs tenere intra pe net sa vezi e in sala de la scoala nr.58 petre ghelmez

| 12david a răspuns:

Si eu fac taekwoando si sunt copil de 9 ani