| Elenaaaaaa a întrebat:

Recent o prietena i-a spus baiatului pe care il plac ce simt pentru el. Iar el nu a facut nimic pana acum. Daca ma placea si el, ma baga in seama ceva.dar asa? Care e parerea voastra?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca daca te placea se baga in seama cu tine pana acum dar niciodata nu se stie ce va fi azi, maine poimane

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Da, ai drepate.
Mai gandeste-te ca unii baieti sunt mai timizi si nu indraznesc sa abordeze sau sa se bage in seama cu o fata.
Poate e ceva reciproc, dar nu indrazneste sa faca primul pas.
O seara placuta!