| Zazka a întrebat:

Recoltarea singelui din deget e dureroasa?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este cea mai putin dureroasa.Doar daca nu ti-e frica vazand sange.

| Zazka explică (pentru darrio2007):

Nuu'nuu..de singe nu mi'i frica deloc, de durere ma cam tem.

| darrio2007 a răspuns (pentru Zazka):

O mica intepatura si atat.Nu face o drama din asta.

| Zazka explică (pentru darrio2007):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pișcă puțin și atât.

| Zazka explică (pentru anonim_4396):

Merci pentru raspuns, trebuie sa merg la o analiza si mi'i frica.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca muscatura unui tantar!-nu e dureroasa e doar putin neplacuta!

| Zazka explică (pentru anonim_4396):

Daa,asa stiu ca sun mai multi, ca e neplacuta, merci! happy

| KaterinaРомановский a răspuns:

Absolut deloc. Simti doar o piscatura si atat.

| Zazka explică (pentru KaterinaРомановский):

Multumesc Ecaterina, sper sa fie asa!

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru Zazka):

Asa e, stai linistita. Nu doare absolut deloc! Hai, curaj! happy

| Zazka explică (pentru KaterinaРомановский):

Ecaterina,mersi pentru sustineree happy

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru Zazka):

Nu ai pentru ce! Eu imi aduc aminte cand eram micuta cat de frica imi era de durere, de ace, de dentisti! Si ce mult contau incurajarile!
Deci nu-ti fie frica, nu te gandi deloc, totul dureaza o fractiune de secunda, total nedureroasa, va trece foarte rapid si totul va fi ok! Nu te teme! happy

| Zazka explică (pentru KaterinaРомановский):

Intr'adevar incurajarea conteaza mult, important ca stiu ca mi s-a mai luat singe din deget, dar foarte demult si indeosebi mi'i foarte teama de durerea fizica...sa dea Domnul sa treacaa si asta mai repede.)))