| Andrei Robert a întrebat:

Recomandati-mi cateva cadouri pentru o colega de-a mea... miercuri e ziua ei si nu stiu ce cadou sa-i iaubig grin(pana intr-un milionhee hee)
Multumesc...big grin

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Pai depinde foarte mult si ce varsta are si ce preferinte are... tu o cunosti cel mai bine, stii ce-i place si ce nu-i place.nu o cunosc, si nu stiu ce as putea sa-ti recomand, dar in general, tuturor fetelor le plac florile, bijuteriile, bomboanele si hainele. Dupa cum ti-am zis, nu stiu ce preferinte si gusturi are, dar parerea mea este ca ar trebui sa-i cumperi ceea ce stii ca-i place...eu iti urez succes, si sper sa-i placa prietenei tale cadoul tau.
fundita plz?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| aquila_4553 a răspuns:

Un lantisor din argint./bratara. ceva de imbracat.ai putea sa ii iei ceva funny. un tricou imprimat sau ceva de genu'. ea ce isi doreste? nu ai tras. o de limba?

| TabooR a răspuns:

Un vibrator hello fetele din ziua de astazi fac sex si cu propriu catel asa ca ajut-o cu un vibrator

| Crs a răspuns:

Daca ii place sa se aranjeze si este mai cocheta ai putea sa ii iei o trusa de farduri frumoasa - ai gasi la Maybelline, Seventeen, Rimmel- ai gasi o trusa frumoasa pana intr-un milion si ai putea sa ii mai iei un buchet frumos de trandafiri.

| Rebe97 a răspuns:

Pai ceva semnificativ preteniei voastre ceva ce sa-i aduca ff bine aminte de tine.

| Apokales a răspuns:

Ei bine fetelor in general le plac florile.Ai putea sai faci cadou o cutie de bomboane si un buchet foarte frumos de flori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii ce. i place!

Anca

| Andrei Robert explică:

Multumesc tuturor...toate sfaturile mi-au fost de ajutorhappy