| urbanghost a întrebat:

Recomandati-mi un film bun care a aparut acum recent, de preferat Comedie \ Romance, nu horror ca nu-mi plac decat din aceste 2 genuri... mersi happy

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Yes man (2009 cu Jim Carey - comedie)
18 years old virgin (tot din 2009 - e o aiureala de film, dar e funny...)
bride wars (2009 - cu niste femei care o iau razna cand trebuie sa se casatoreasca...)

| JackieSue a răspuns:

Ice Age 3-Aparitia dinozaurilor(deci sincer merita... e o super comedie...ratati daca nu mergetitongue).
Iepurasul casei

-ambele sunt comedii

pupimik
| pupimik a răspuns:

The Hangover - comedie care mi-a placut mult. e interesant sa o vezi cu prietenii laughing

| Puiutz a răspuns:

Munca`i un travaliu.
Night at the Museum 2 Battle of the Smithsonian.
Dance Flick.

deci is super tari.ti le recomand. pup:*.

| BUBULINA a răspuns:

P. s I love you

| littlesunshine a răspuns:

Crtezana 17 iulie la cinema

| urbanghost explică:

@bubulina I love you too, dar chiar asa pe fata?laughing [Era o gluma] happy

| Candyman a răspuns:

Iti recomand The Proposal. E cu Sandra Bullock si Ryan Reynolds. E si comedie si romantic. Mi-e mi-a placut.