| m4d4l1nnn a întrebat:

Red flags la o fata? În talking stage după câteva întâlniri. Vreau cât mai multe

2 răspunsuri:
| Hollyg a răspuns:

Salut! Nu-ti scrie niciodată prima, raspunde cat mai scurt si sec, nu inițiază discuții si nici interesată sa te cunoască. Răspunsuri întârziate, verificarea telefonului constant( la întâlniri). Vorbește mult despre ea, si prea putin despre tine, in discuții apar mereu foștii, sau admiratori de ai ei, diverse exemple ce implica alți masculi, Portretizarea proprie ca fiind ceva dorit de toți, si ea foarte selectiva.

| m4d4l1nnn explică (pentru Hollyg):

Hmm.păi are zile în care ma lasă pe delivered chiar și o zi ceea ce e de înțeles ca ma ignoră și la întâlniri nu și verifica telefonul foarte mult dar i-am văzut dm-urile și mai sunt și alți oameni cărora nu le răspunde pur și simplu.Ideea ca nu știu dacă are rost sa mai îmi bat capul cu ea sau sa o las.