| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Referitor la Cameleonii: Cine este de fapt Leonidas [am auzit ca el ar fi "Stapanul"]. Care e explicatia pentru tot ce pateste Lupita? Ms. MULT.

17 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Da el este stapanul despre Lupita nu pot sa iti spun decat ca in final o sa fie cu tatal lui Sebastian. Daca vrei sa aflii mai multe scrie pe youtube:cameleones-el final si iti da acolo mai multe parti.
In final o sa se intample lucruri ...neprevazute asi putea spunewinking

| emy_8408 a răspuns:

Pai eu nu cred ca Leonidas este stapanul, ci un servitor care il informeaza pe "Stapanul", tot ce se petrece ai vazut ca inregistreaza si uneori mai scria pe hartie cand vorbeau Sebastian si Valentina, si Francisca este tot ceva in genul lui Leonidas, il ajuta pe "Stapanul".
Iar pe Lupita nu stiu sigur, dar cred ca este fantoma sotului ei, care ii ajuta si pe ea si pe Ulises.happy

Janina
| Janina a răspuns:

Leonidas e stapanul... tatal fostului iubit al Fraccescai omorat de Ponce de Leon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas e stapanul si il descopera pe augusto dar la sfarist amandoi mor. iar lupita o sa fie fericita cu tatl lui sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este raquel fata insarcinata?
care imi zice plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este raquel fata insarcinata?
care imi zice plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este raquel fata insarcinata?
care imi zice plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca Leonidas este stapunul...Stapunul are parul foarte lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas este un agent secret care a vnit in scoala ca s afle mai multe informatii de augusto ca sa l bage la inchisoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Leonidas este Stapanul si vrea sa se razbune pe Ponce de Leon pentru ca la omorat pe fiul lui, care era indragostit de Francisca, iar cat despre Lupita, nu stiu sg dar cred ca umbra aia neagra este Roberto fiul ei, care a fost omorat si ingropat in subsolul liceului(asa am uzit)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o explicatiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu leonidas este stapanul, ci leonidas este seful politiei secrete mi-am dat seama de asta findca leo nu are parul mare si cret ci il are mic. Iar Augusto Ponce de Leon este criminalul ce a uciso pe Irene Alatriste si doar Bruno cu Ulises stiu asta. Cred ca Patricio si Ulises o sa devina prieteni. Mas bucura enorm daca Pato si Uli devin prieteni. Si m-as bucura daca Francisca se mai vede cu Pedro. de la florina - madalina si corina din vanatori neamt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut episodul in care il demasca pe stapan si de fapt e leo. el incearca sa isi razbune fiul.cauta pe youtube ultim episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un fluture

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are parul lund e peruca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas este stapanul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moarte