| Loveyouuu123 a întrebat:

RELAȚII
Am 15 ani, sunt fată și acum câteva luni un băiat care locuiește la 40 min distanta îmi scrie foarte direct "ce frumoasa ești baby". E cu un an mai mare ca mine. Am vorbit doar puțin. După care deloc cateva luni. Acum iar îmi scrie "ce mai faci iubita", deși nu ne cunoaștem așa de bine și nu prea am vorbit, nu ne-am văzut niciodată în persoană. Ce să cred că își dorește?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezia sa nu fie pedofil sau proxenet, care si-a pus poze de copil, ca sa te atraga.
Este stilul celor care racoleaza fetite pentru a le fura si vinde pe piata de prostitutie din starinatate, dandu-se drept minori.
Daca nu-l cunsoti NU-i raspunde si blocheaza-l!

| Antonia14090 a răspuns:

Bună! Sinceră să fiu e cam cringe.Eu zic sa nu îl bagi in seamă pentru că el vrea alt ceva de la tine. Mai bine te faci că nu îl cunoști și îi spui unui părinte. Nu uita să îl blochezi daca mai continuă...Succes!

| Catmom1702 a răspuns:

Nimic bun, mie mi se pare ca e indisponibil emotional si puțin lovebomber