| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

REPEDE!
Buna TPU, de ce atunci cand am incercat sa raspund la o intrebare cu un link cand am vrut sa public raspunsul mi-a aparut ceva si mi-a zis ca fac ceva legat de piraterie si ca, cu ajutorul IP-ului va da informatiile despre mine necesare si am renuntat la raspuns.

P.S:Era un link cu un film.

Răspuns Câştigător
| AncaRRR a răspuns:

Probabil siteul respectiv nu este legal, adica publica filme gratis fara drepturi de autor si de aceea nu te lasa, TPU spune ca nu incurajeaza pirateria

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datorita ultimelor reglementari nu avem voie sa incurajam pirateria iar siteul TPU sa conformat de aceea nu poti

| AcHollism a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel.Nu te lasa sa postezi cand site-ul anume contine videoclipuri/imagini/linkuri piratate.
Bafta!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru AcHollism):

Și chestia asta îmi apare de fiecare dată?