| anonim_4396 a întrebat:

Repede! Ce ziceti sa ma inscriu la Dragobete (un fel de Balul Bobocilor)? Sunt o fata destul de sociabila cunosc 2 dintre cele care organizeaza, nu cant, dansez : rock'n roll, vals, remix-uri de asta ca la nunta (principalele), organizatorii au zis ca nu trebuie sa ne pregatim cu ceva, am 1.60-1.62, nu sunt foarte populara

Pareri si sfaturi?

3 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Sigur ca dawinking
Nu ai ce pierde, si cu asta devii mai populara + ca o sa te distrezi

| Milayaa a răspuns:

Participa
si ce daca nu esti polpulara?
poate te inscrii cu vreo prietena
sigur va pune ochii pe tine vreun baiat
numai sa nu ai emotii
sa fiu in locul tau as participa big grin
bafta la concurs happy:*

| Denisiia a răspuns:

Da,merita sa incerci, pana la urma nu ai ce pierde si o sa te distrezi :**!