| GigglesToDay a întrebat:

REPEDEsadsadsadsadsad: heii cum sa ma imbrac la scoala tinand cont ca sunt grasuta scoala nu liceu si haine doar tricou ce am mai multe si pant lungii mai largi si stramti si tricouri orice culoare tenesi de blugi, inflorati, roz cu patratele oo idee cum sa ma imbrac FUNDA CLAR AM MARE NEVOIEEE

1 răspuns:
| greeneyesforever25 a răspuns:

Daca esti grasuta merg multe haine dar sa fie negre (daca te imbraci cu haine negre arati ca si cum ai avea mai putine kg), blugi cu talie inalta, bluze largi etc. sper ca te-am ajutat!