| i4ever a întrebat:

Repede motive sa iti placa si sa nu iti placa yahoo >messenger Cat mai multe si mai repede.

Răspuns Câştigător
| Deea_4962 a răspuns:

Sa imi placa:
1.pentru ca pot comunica cu prietenii mei
2.pentru ca imi pot face cunoscut blogul
3.pentru ca pot "fura "pozele de la avatele altoralaughing
4.pentru ca atunci cand am chef de scandal gasesc repede o victimabig grin

Sa nu imi placa:
1.Pentru ca se mai blocheaza uneori
2.pt ca mi se poate fura poza avatarului
3.pentru ca "mai nou" poate sti toata lumea cand stau pe invisible
4.pentru ca sunt foarte multi enervanti care se dau la tinelaughing

Daca stau sa ma gandesc cred ca mai sunt dar nu am inspiratie acumhee hee

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, imi place ca pot vb nelimitat, cat am eu chef, e pe gratis, pot sa vad avatare cool, statusuri misto, pot sa ma pun pe invizibil, pot sa vb la microfon, chiar si in strainatate, numa bine nu mai dau bani pe telefon sa sun dincolohee hee, nu vad nimic rau in messenger, poate ca creaza la unii (la mine nu), dependenta, uneori intra pe tine multi dobitoci care nu ii sti si vb aiurea, in rest totul e okhee hee

| Cryssy a răspuns:

Imi place pentru ca:
- asa l-am cunoscut pe iubitul meu:X
- vorbesc cu prietenii mei
- imi pot vedea prietenii
Nu imi place pentru ca:
- multi intra pe mine si ma enerveaza
- poate afla cineva daa stau pe invizible

| Rrrretarded a răspuns:

Este cel mai utlilizat messenger de pe planeta...este accesibil tuturor si usor de utilizat...are emoticoane cam putine si este cam restrictiv dar merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti placa pentru ca potziivorbi cu prieteni tai pe gratis.cu prieteni la distanta va putet si vedea...sa nu-ti placa pentru ca intra prea multi necunoscuti in lista dornici sa le tr poze cu tine si sa tr ei poze furate dp hi5 .multi se cred frumosii pamantului pe mass,, si sunt multi mincinosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place pentru ca asa se cupleaza multi!

nu imi place ca uneori dai gresi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult

| Danut4 a răspuns:

@On_the _steeeck
nu yahoo este cel mai utilizat de pe planeta de pe planeta cel mai utilizat este msn
imi place:
nimic
nu-i imi place:
toate

| hmmmmmmmm a răspuns:

Sa nu: iti distrage atentia de la realitatea directa, te introverteste, uiti sa mai discuti din gesturi, mimica, daca prescurtezi te face sa uiti romana, da dependenta, poti intelege mesajele gresit (nu auzi tonul, nu vezi mimica), consumi curentul laughing. Sa iti: poti comunica cu foarte multe persoane in acelasi timp, poti obtine informatii in timp foarte rapid, te poti elibera de ce ai pe suflet cand simti nevoia sa te eliberezi, antrenament pentru scris la tastatura, poti cunoaste persoane (chaturi) fara riscul de a te intalni fara sa stii cu cine si multe alte prostii si chestii inresante... depinde doar cum le vezi.