| JustMe_8472 a întrebat:

Repede! Ziua mamei mele este pe 23 decembrie anul asta si nu stiu ca sa ii iau. Vreau un cadou sub 350 lei(in bani vechi 3 milioane 500)****fundita****

Răspuns Câştigător
| BLG a răspuns:

laughingrolling on the floor
cica anul astalaughingrolling on the floor... logik ca anul asta si la anul' si peste 2 ani si peste n ani, ca doar nu e ziua ei odata la nu stiu cati anirolling on the floorrolling on the floor
scuze dar nu am putut sa ma abtinlaughingbig grinbig grin
eu i-as lua:
-un parfum
-o bluza mai eleganta
-un ceas(de manalaughing)
-un set de pahare, farfurii, etc.

depinde ce fel de pers este mama ta si ce gusturi arebig grinbig grin

4 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Eu i-am luat o fantanica din aceea care face aburi si pui diferite arome si miroase frumos in toata camera...si nu este scumpahappy

| albertoy21 a răspuns:

Ga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii ce sa-i cumperi mamei tale. Doar sti si tu ce-i place si ce nu-i place. Ai fost sigur de n ori cu ea in oras si ai vazut-o admirand cate ceva. Chestia cu hainele e cam nasoala. Nu prea e bine sa faci cadou haine din vreo N motive. In rest... te descurci tu.