| doriiy a întrebat:

Repedeee. am inghitit azi un pierce de buza din greseala laughing adica stateam culcata pe o banca iar un baiat a spus o gluma si am ras. si l`am inghitit :d. ce o sa patesc?; s mercii;*

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Eh, o sa descoperi maine dimineata.laughingN-ai ce sa patesti, mai ales ca e un obiect mic si nu are cum sa ramana blocat pe undeva.happy

| Mariaa20 a răspuns:

Nu ai sa patesti nimic.stai linistita.totul este sa te duci la baie si va fi foarte bine:*

| Bubbles a răspuns:

Pai stai lin o sa-l dai afara maine sau poimaine p cale naturalahappy

| doriiy explică:

Cu totu`.; d si tija. mercii de raspunsuri;*

| madalina2293 a răspuns:

Nimic happy
cum a intrat asa si iasa laughing
daca nu l-ai eliminat deja big grin laughing
nu te stresa, e totul ok happy

| Bulinăăă a răspuns:

Nu`i nimic o sal elimini. laughing ai grija de aucm in colo

| Alexandra_2197 a răspuns:

Heyhappy
stiu persoane care si-au inghitit pirce`ul de limba in timp ce mancau, si nu au patit nimic
sper ca nici u sa nu patzesti nimic:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai inghitit tot pierceul sau doar biluta? eu am inghitit odata doar bila dar nu mi s a intamplat nimic thinking nu ti se int. nimic