| MembruTPU a întrebat:

Revin cu o intrebare...
cum se pune o poza din pc sau de pe net ca backround pe profilul de la hi5

Răspuns Câştigător
| DITO a răspuns:

Uite aici chiar mai mult decat sa iti pui poza pe fundal http://welcome.haipa.ro/hi5-skins-layouts/

2 răspunsuri:
| zhuzhu a răspuns:

Pai foarte simplu.intri pe profilul tau acolo dai la modificare aspect. dupa sus in dreapta scrie "creaza aspect" si intri acolo. Dupa scrii numele, incarci poza si modifici ce vrei sa fie fixata sau in defilare etc si o salvezi. Celalalte nu trebuie sa faci nimic doar prima coloanahappy

| פרנקו a răspuns:

Http://suburbya13.tk intra iti zic pe chat