| ckogcdijbcdjb a întrebat:

Revin....prietena mea de un an cu care sunt (is fata) a avut o relatie de 5ani cu alta fata si sa terminat tot intre ele dar inca statea cu ea si barbatul ei si acum 3 zile sau mutat si Ea sufera enorm....imi zice ca so las in pace, e incapatanata nu vrea sa vb cu mine nu mă lasa sa o ating si sufar enorm si eu ....eu chiar o iubesc ce ar trebui sa fac sa renunt la tot sa las timpu nu stiu ce sa fac? Adica pana acum toate au fost degeaba ....nu mai pot

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Destul de grea situatia in care te afli. Cel mai bine ar fi sa o lasi sa-si revina insa sa nu eziti sa-i fii alaturi atunci cand ti-o cere. Ea stie de sentimentele tale pentru ea? Incearca sa-i arati o partea frumoasa a vietii, chiar si dupa pierderea suferita.

| Decicumzici a răspuns:

Esti tot tipu ala pervers si pedofil ce intra cu multe conturi si se da drept fata care odata se sinucide dupa aia e les*i si tot asa? esti no lifer frate. Zi no sincer ai 14 ani?