| emma_7432 a întrebat:

Rocky sau Cece? De ce? fuuunda love strucklove struck:Xlove struck:X.

Răspuns Câştigător
| deutza_2137 a răspuns:

Cece mi se pare mai cool e si mai frumoasa

8 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Rocky :Se imbraca suuper fain. love struck, nu se comporta ca un copil si nu vrea sa fie mereu in centrul atentiei.

| xCherri a răspuns:

CeCe-mi se pare mai cool, mai amuzanta si mai frumos, dar si rocky e destul de cool:*

| medgirl a răspuns:

Rocky-amuzanta,haioasa
CeCe-draguta,cool

Deci,nu ma pot hotari!

| deutza_2137 a răspuns:

Ms pentru funda:*

| any3la a răspuns:

Cece! Funda?

| CondratRobert98 a răspuns:

Buna! Deci Rocky e super draguta si amuzanta si inteligenta si Cece este cool si mereu vrea sa fie in centrul atentiei deci o aleg pe Rocky.

| Denysse92 a răspuns:

Cece.e mai zapacita si mai haioasa :Xlaughing

| katherine7481 a răspuns:

Cred ca impreuna sunt amuzante.