| JustOneGirl a întrebat:

S-a despartit Selena Gomez de Justin sau nu?

Răspuns Câştigător
| iuliaserban a răspuns:

Nu, cine ti-a zis prostia asta...le sta bine impreuna

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Cauta pe rimel.ro,myidol.ro sau bravonet.ro.tongue

| maria89nic a răspuns:

Nu s-au desparţit!
Fundiţă?

| GuitarCutie a răspuns:

Mdaaa...Chair s-au despartit! A fost o cearta cu scantai.eu atata stiu.Si ca Justin a plans dupa ce s-au despartit.

| NicolaeCotet a răspuns:

Nu

| AnnePlatt a răspuns:

Sunt impreuna, dar Selena a declarat intr-un interviu ca Justin nu este alesul si ca nu o sa se casatoreasca cu el, cum spune presa.

| OnyNytza a răspuns:

Nu...Selena si Justin sunt inca impreuna...sunt sigura!big grin

| DarQueen a răspuns:

Întrebarea e: s-a sinucis ăla, în sfârșit? laughing

| HotChoclate a răspuns:

Nulove struck erau doar niste zvonuri.

| Mla a răspuns:

Nu!

| alintanislav a răspuns:

Sa dea dumnezeu ca ala e chiar idiot!

| andrey96u a răspuns:

Nu ! funda?

| CrisSuCrissS a răspuns:

Bna! Nu, nu s-au despartit, dca vrei sa t convingi citeste aici;):
http://bravonet.ro/......011/08/08/
http:// bravonet.ro/blog/selena-gomez-si-justin-bieber-nu-s-au-despartit/2011/08/08/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, chiar te intereseaza tampeniile astea? Da-l in ma-sa de retardat!

| oPersoana a răspuns:

Nu.Doamne fereste
Le sta bine impreuna...
Erau doar niste zvonuri.

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

S-au despartit de ceva timp...este ceva confidential nu ar prea vrea sa se aflestiu din sursa sigura

| BlueBird a răspuns:

Da s-au despartit iar selena e prietena lui michael jackson si justin s-a cuplat cu shakira.

| Fiction a răspuns:

Nu,desi as fi vrut... Justin nu o merita pe Sel...