| mmsjdfjfjc a întrebat:

S-a intamplat sa anuleze vreodata o lucrare la bac pentru folosirea picului? In continutul lucrarii

2 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Din câte știu: pasta corectoare, picul, sunt interzise în mare parte, din cauza faptului ca se poate considera semn.
Acum nu știu de ce te ai risca în ziua cu bacul sa folosești picul, când îți poți cumpăra din timp pixuri normale, de aceeași culoare.

| BlaDe12345 a răspuns:

Cel mai bine faci cum a spus si Alexia, iti iei mai multe pixuri iar cand gresesti tai cu o linie orizontala randul respectiv si il pui intr-o paranteza. Eu cand am dat asa se facea.