| rox_8767 a întrebat:

S-a stins din viata un mare actor! Ce parere aveti despre maestrul Gheorghe Dinica? Pentru mine inca mai exista!

4 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Exista si in noi, in inima noastra, si pentru noi exista in sufletul nostru, Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace sad

| Secretkkk a răspuns:

A fost un mare actor care si-a jucat cu mare fidelitate, dorinta si foarte mult talent toate rolurile sale. Ne va lipsi foarte mult! Dumnezeu sa-l odihneasca! Sa ii fie tarina usoara!

| Mamamare a răspuns:

Din cate am auzit eu era un om foarte iubit, respectat, si admirat.Eu nu am vazut nici o filmare cu el. Dar cred ca este foarte talentat, ca altfel nu ar fi lumea atata deagitata dupa decesul lui. Dar asta este viata!
CONDOLEANTA FAMILIEI!sad

| Orannginna a răspuns:

Dumnezeu sa'l odihneasca! Pacat ca le vedem adevarata valoare abia dupa ce nu mai sunt...