| HinnaBunneh a întrebat:

S-a uitat careva la vagabondul milionar/slumdog millionaire?big grin Cum Vi Sa parut?

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Da, eu, e un film ce merita vazut. E foarte bine inspirat din viata reala. Il recomand cu incredere.
E un film ce. din pacate. reflecta realitatea chiar si din Romania.

1 răspuns:
| AndreeaDogar a răspuns:

Atat de inspirat din viata reala incat dupa turnarea filmului, un indian sarman chiar a castigat premiul cel mare la Vrei sa fii milionar in India. Sushil Kumar era atat de sarac incat se ducea la vecini sa vada emisiunea pentru ca nu avea televizor. Povestea lui a facut inconjurul lumii: http://www.greatnews.ro/......ebare.html