| Floreenofficial a întrebat:

S-a varsat ceva suc prin ghiozdan, inclusiv pe manualele si cartile din ziua de vineri.acum le usuc cu fionul, dar nu prea functioneaza.stiti ceva idei de uscare mai rapida si eficienta? s-a udat doar ultima parte a foilor cam ultima treime, nu toata. ce sa fac?:-s

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Stergele cu un servetel si lasa-le sa se usuce singure, altfel mai mult poti sa le stici.

| clauss a răspuns:

Aprinde aragazul si tine o deasupra ochiului, in cateva minute e gata

| Sixx a răspuns:

rolling on the floor mai fat-o tu esti normala? rolling on the floor