| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

S'aproprie 14 FEBRUARIE. Valentine's Day. Ce ii luati partenerului? Vi se pare ca si fata trebuie sa faca un cadou? Ce i'as putea lua prietenului meu?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu ii iau un cadou invizibil ca si ea e invizibila laughing

| marrr a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas, o bratara, iar daca ai poze cu voi doi, ii poti face cadou un album cu poze.sau daca nu ai atatea, macar o poza pe care sa o inramezi cu voi doi.Hmm altceva. un urs imeeenshee hee. ceva pe care sa scrie"te iubesc". bafta si sa fii fericita.

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

Dragut si destept baiatul, dar asta nu e un cadou prea "utilizat". adica ma gandeam la ceva mai... special. Nu stiu.

| octavianpas a răspuns:

Ojucarie mica din plus sau ceva simbolic.

| octavianpas a răspuns:

O jucarie mica din plus sau ceva simbolic.

| babyblue_8473 a răspuns:

big grin O sedinta foto unde sa mergeti aman2, o bratara, un ceas, un tricou dragut! Bafta si Happy Valentine`s! big grin

| Vallentyne a răspuns:

Phai.;big grin)) acum depindhe O inimioara ci TE iubesc... sau Un MAre Saruth asa

| Vallentyne a răspuns:

Scz de primul`l msj am dath Enter din Greseala Asha chestia cu saruthu...

Phai... ceva cei palke lui foarthe mult

Daca te uraste o palma Gloomesk

Spor ca si pe mine ma Cheama Vallentyne si e si Ziua mea.:X:X:Xbig grin:laughing

Răspuns utilizator avertizat
| deyna23 a răspuns:

Si eu ma gandesc la aceasta intrebare si nu stiu ce sa-ai cadonez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu:
-un urs care tine de ex o perna pe care scrie "i love you"
-un ceas
-o bratara
-un lant
-o inimioara
-o poza cu voi 2
-un breloc
-o zi de neuitat in care sa va plimbati doar voi 2 singuri :X

si nu stiu cam atat imi vine la ora 4 jum dimineata laughing
Funditabatting eyelashes?