| EuNumaiEuNumai a întrebat:

S-ar outea ca testele initiale de la inceput de an scolar sa se treaca? Vreu raspuns, dau funda:*

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Chiar daca se mai dau sau nu (nu am mai auzit nimic de ele, deocamdata), nu se vor trece in catalog. Se dau doar cu scopul de a verifica ce mai stii din materia respectiva.

| KaRy a răspuns:

Stai linistita ca nu se trec in catalog, sunt doar pentru a-ti testa nivelul de cunostinte

| EuNumaiEuNumai explică (pentru KaRy):

Pentru ca eu la toate voi lua 4 laughing

| KaRy a răspuns (pentru EuNumaiEuNumai):

Da,stiu cum e laughing doar venim din vacanta, nu?

| positivity a răspuns:

Testele iniţiale nu se trec în catalog.

| Deniiisaaa a răspuns:

Dupa cate am auzit eu, de anul asta s-au desfintat testele initiale si cele finale..Acum,nu stiu, depinde de scoala/judet.Chiar daca le vom da,pana la urma,nu se trec in catalog.N-ar prea fii corect, deoarece suntem debea veniti din vacanta, si, na, doar n-am stat vara sa invatam.hee hee