| Madutzza98 a întrebat:

S-au postat pe net admiterile la liceu?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Încă nu.
Probabil miercuri se vor posta!

| FaraSareDoi a răspuns:

Încă nu. După calendarul de desfăşurare a admiterii se spune că vor fi afişate pe 17 iulie, dar eu cred că le vor afişa cu o zi mai înainte (ca anul trecut) -pe 16. www.admitere.edu.ro

| NoisyDream a răspuns:

In seara de 16 iulie se vor afisa. Deocamdata e doar ierarhia (topul) pe judet.

| ade291 a răspuns:

Eu am auzit ca pe 17 iulie (miercuri), dar anul trecut s-au afisat cu o zi inainte.

| Patty03 a răspuns:

Miercuri de vor posta. Deocamdata s-a afisat doar ierarhia la nivel de judet (locul pe care esti in judet) big hug.