| anonim_4396 a întrebat:

S. O. S! Urgentza. spuneti-mi ce sa faccrying
Iubesc un baiat e din arad iar eu deva.ne iubim mult:X
ieri am cunoscut un baiat ii place de mine... il plac si eu dar nu stiu ce sa fac
Pe cine sa aleg?cryingcryingcrying
Ajutati-ma pleasecrying u stiu ce sa faccrying

Răspuns Câştigător
| Ramonish a răspuns:

Buna Rette! Stai cu cel pe care il iubesti!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atunci cand ai de ales si nu stii ce sa faci e perfect posibil ca niciunul sa nu iti fie pe plac.Doar ca e nevoie de tarie de caracter sa te rupi de relatiile care nu aduc nimic

| DanielleDaniaD a răspuns:

Dulcinik...nu stiu ce sa fac am impresia ca nu ma mai iubejte atat de multhappy

| Ramonish a răspuns:

Buna Rette! Stai drgut-o cu cel care ai stat si pana acum. Sti ce relatie ai cu el nu? Daca tu crezi ca, cel pe care l-ai intalnit acum iti va fi mai bine atunci...