| puffika a întrebat:

Sa dau la un liceu Economic sau la un liceu teoretic?
nu prea ma pot hotari...astept sugestii

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

Eu sunt la liceu Economic. Este chiar foarte tare si invat lucruri noi si bune de stiut.Este un liceu bun si pe langa asta ies cu o diploma si cu un loc de munca. La un liceu teoretic nu stiu ce oferte ai putea avea.Ar trebui sa te gandesti mai intens si sa iei o decizie.Bafta!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Depinde.care e mai bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce`ti place

daca`ti place matematica, fizica si chimia alege un liceu economic...dar daca iti place romana istoria si limbi straine alege un liceu teoretic. bafta!` big grin

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Teoretic
eu zic ca e mai bine