| naviDIabLO a întrebat:

Sa dau sau sa nu dau lucrarea de atestat?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Da-o!

| St!L a răspuns:

Da! Ce ai de pierdut?

| alecs871 a răspuns:

Da, poti sa dai, dar sa nu il "cumperi" sa mai dai si bani pe el, daca e gratis de ce sa nu incerci, o sa iti prinda bine pentru bac, te initiaza pentru tensiunea examenelorhee hee
Daca dai la info o sa fie super marfa, eu am dat si am luat a treia nota din clasa, a fost o "experieta" noua pentru atunci, mi-a prins bine priviind emotiile, dar deocamdata nu m-a ajutat cu nimichee hee

| anna01 a răspuns:

Da-o bineneinteles, iti va da un plus la Cv, oricum pe nimeni nu interseaza nota. Un curs sau un atestat prind bine, crede-ma.

| cris_4808 a răspuns:

Eu am terminat liceul anul trecut la profilul mate-info si am dat atestatul si sincer imi dau seama ca nu imi foloseste la nimic. La facultatea la care sunt nu este recunoscut. e doar o diploma in plus. Poti sa il dai nu stii niciodata ce se poate ivi si decat sa iti para rau mai bine da-l.happy